MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Ürün Grupları

Arama
Markalar

İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler


Gizlilik Ve Kullanım Şartları

1- ) Site girişlerinde sizin isteğiniz dışında hiçbir şekilde bilgisayarınızda cookie(çerez) bilgileri tutulmaz. Siteye her girişinizde kullanıcı adı ve şifrenizin sistem tarafından otomatik hatırlanmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde siteye sonraki girişlerinizde en son ayarlarınız hatırlanacak ve sisteme kolay erişimiz sağlanacaktır. Yalnız bu işlemi kişisel bilgisayarınızın dışında başka bir bilgisayarda kullanmamanızı öneririz.

2- ) Adres, telefon, faks ve e-posta gibi size hızlı ulaşım gerektiren bilgilerin dışında kredi kartı ve banka bilgileriniz asla sistemimizde tutulmaz. Sistemimizdeki size kolay ulaşım için alınan kişisel bilgilerinize ilgili departmanın dışında ulaşılamaz.

3- ) Site giriş ve ürün satış ekranlarında 128 bit SSL güvenliği, 3D Secure güvenliği ve sistemimiz içerisinde    dahili güvenlik sistemleri mevcuttur. Bu güvenlik sistemleri siz ürün satın alırken banka ile sizin aranızda yüksek güvenlik tedbirleri içeren bir bağlantı oluşturmakta ve dışarıdan 3. şahısların ulaşmasını imkansız hale getirmektedir.

4- ) Sistemimiz ile ilgili güvenlik önlemleri ve gizlilik taahhütleri sizin daha huzurlu bir alışveriş yapmanız için sürekli güncellenecek ve bu sayfada sizlere bildirilecektir. Bu nedenle belirli aralıklarla bu sayfayı ziyaret etmenizi ve gelişmeleri takip etmenizi öneririz.

5- ) E-ticaret sisteminin bulunduğu teknik ortam farklı güvenlik uygulamaları ve donanımları ile korunmakla birlikte site güvenliği internet ve bilgisayar güvenliği ile sınırlıdır.

  Yukarıda bahsi geçen gizlilik taahhütleri ve güvenlik politikaları www.tonerim.com.tr ve tüm alt URL ve alt DOMAIN(alan adı)lerinde geçerlidir.

 

Günün Fırsatları
Sepetim


Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


Haberler


Sayfalar