MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Ürün Grupları

Arama
Markalar

İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler


Haberler
FOTOKOPİ KİRALAMA
05.09.2013 17:00:06
 

FOTOKOPİ / YAZICI KİRALAMA NEDİR

Fotokopi Yazıcı Kiralama; "Kiralık Fotokopi/Yazıcı", "Kopya Başı Fotokopi/Yazıcı", ‘’Per Copy’’ gibi isimlerle de anılmaktadır. Fotokopi kiralama, fotokopi/Yazıcı makinesinin kopya başı,aylık veya toner bedeli ödemek suretiye kullanılmasıdır. Fotokopi makinası kiralama sistemi, son yıllarda yaygınlaşmış, büyük-küçük birçok işletmenin kullandığı bir sistem haline gelmiştir. Kiralama sisteminin birçok avantajı vardır. Fotokopi Kiralama Sistemi, müşteri ihtiyaçlarının esas alınmasıyla birlikte, genellikle beş farklı şekilde uygulanmaktadır:

1.Uygulama: Bu uygulamada makine mülkiyeti firmamıza ait olup, makinenin tüm ihtiyaçları (Yedek parça, toner,teknik servis vs.) tarafımızca karşılanır.(kağıt hariç ) Müşteri sadece çektiği kopya adedi kadar ödeme yapar.

2.Uygulama: Bu uygulamada makine mülkiyeti müşterimize aittir. Ancak, yine tüm ihtiyaçları (yedek parça, toner,teknik servis vs.) tarafımızca karşılanır.( kağıt hariç ) İhtiyaca cevap verme durumuna göre, müşteride mevcut olarak bulunan fotokopi makinesi ile bu sisteme geçilebileceği gibi tarafımızca temin edilecek fotokopi makineleriyle de fotokopi kiralama sistemine geçilebilir.

3.Uygulama: Bu uygulamada makine mülkiyeti yine firmamıza ait olup tüm giderleri( yedek parça,toner,teknik servis vs.)  tarafımızca karşılanır.( kağıt hariç ) Müşteriden, çekilen kopya adedine ek olarak sabit bir kira bedeli alınır.

4.Uygulama : Bu uygulamada makine mülkiyeti firmamıza ait olup tüm giderleri ( yedek parça,toner,teknikservis vs ) tarafımızca karşılanır ( kağıt hariç ) müşteriden belirlenen aylık kira bedeli alınır.

5. Uygulama : Bu uygulamada makine mülkiyeti firmamıza ait olup tüm giderleri ( yedek parça,toner,teknik servis ) tarafımızca karşılanır ( kağıt hariç ) müşteri ücret olarak toner bitiminde toner fiyatı öder.

Günlük Kiralama: Bu uygulamaların yanı sıra, fuar, seminer, kongre, sempozyum gibi faaliyetlerde geçici olarak kullanılmak üzere fotokopi ve yazıcı cihazları kiralık olarak kurulabilir.

Tüm bu uygulamalar, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve çekim adetlerine göre uygulanmaktadır.

Fotokopi / Yazıcı Kiralama Avantajları :

- Fotokopi Kiralama Sistemi'nde, sarf malzeme, toner, bakım-servis gibi sorunlarınız olmaz,

- Riski yoktur, çünkü yatırım yapmamış olursunuz,

- Amortisman derdi yoktur, ofisiniz makine çöplüğü olmaz,

- Sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız, çektiğiniz kopya kadar ödeme yapacağınız için ödemeniz gereken faturayı tam olarak hesaplar, ona göre giderlerinizi düzenlersiniz,

- Ofisinize irili ufaklı birçok makine almak zorunda kalmaz, network yazıcı, tarayıcı gibi birçok özelliği barındıran cihazları yatırım maliyeti olmadan kullanırsınız.

- Makinenizin çalışmaması, kötü kopya vermesi ya da randımanlı şekilde kullanamama gibi bir durum söz konusu değildir,

Fotokopi kiralama sistemi size, sıfır risk ile son teknoloji ofis ürünlerini kullanma olanağı verir.

Nasıl Fotokopi / Yazıcı Kiralanır

Fotokopi/Yazıcı Kiralamayla ilgili bilgi edindiniz, avantajlarının farkındasınız ve siz de kiralama yöntemiyle hiçbir dertle uğraşmadan birçok özelliği içinde barındıran ve ihtiyaçlarınıza tam cevap verebilecek makinelerden yararlanmak istiyorsunuz.

Bu noktadan sonra yapmanız gereken şey; bizimle mail veya telefon ile ulaşıp irtibata geçmeniz.satış temsilcilerimizle görüşmek suretiyle ihtiyacınız olan cihazı belirlemek.

Sizinle yapılan görüşme sonucu aylık çekim adetleriniz, kullanmak istediğiniz özellikler, kopya hızı gibi birçok konu belirlendikten sonra cihazınız belirttiğiniz adrese teknik ekibimiz tarafından getirilip, tüm kurulumları yapılacaktır.

Yapılan bu işlemler karşılıklı imzalanan bir sözleşme dahilinde gerçekleştirilecektir.

Sözleşmenin de imzalanmasından sonra hiçbir riskin, derdin olmadığı bu sistemi kullanmaya başlaya bilirsiniz

Fotokopi / Yazıcı Kiralama Fiyatları

Fotokopi/Yazıcı Kiralama Fiyatı, ortalama bir aralığa sahip olsa da net bir ücreti yoktur. Bunun sebebi, aylık çekim adetlerine ve istenen özelliklere göre değişiklik göstermesidir. Dolayısıyla, fiyatlar genellikle müşteri ile karşılıklı iletişim halinde, ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Aşağıda belirtilmiş olan Mail ve Telefon numaralarından bize ulaşıp ihtiyaçlarınızın belirlenmesi sonucunda kopya başı birim fiyatınızı öğrene bilirsiniz

 

Bize ulaşın :

http://www.tonerim.com.tr/bize-ulasin.html

 

 

Günün Fırsatları
Sepetim


Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


Haberler


Sayfalar